Universal USU tým na Masaryk Run v Brně

V sobotu 8. dubna otevřel letošní sezónu náš Universal USU tým účastí na Grand Prix Masaryk Run v Brně. Na brněnském Masarykově okruhu se představilo 5 našich štafet a premiéru jsme měli i v koloběhu. Všem se výborně dařilo - obsadili dokonce 2. a 4. místo v kategorii smíšených štafet, spousta si zlepšila svoje loňské časy - patří jim naše velká gratulace a obdiv.

 

 

 

Den otevřených dveří

O víkendu 1.-2. dubna se naše firma otevřela rodinám našich zaměstnanců. Pořádali jsme Dny otevřených dveří, kterými jsme zároveň chtěli oslavit 20. výročí založení USU Software, které letos slavíme. Každý mohl provést své blízké celou firmou, ukázat jim svoje pracoviště, měli jsme připravené staré aplikace, na kterých se pracovalo, galerii fotografií pro zavzpomínámí a samozřejmě také plno her a zábavy pro děti i dospělé. Oba dny jsme si moc užili!!!

 

 

 

 

Výherci soutěže s USU

Dne 23.1 2017 jsme vylosovali z účastníků naší ankety „Nástroje pro správu znalostí v oblasti služeb“ tři šťastné výherce, kteří od nás obdrží elektronickou čtečku Kindle. Gratulujeme!

csm kindle

 

Slavíme 20 let od svého založení

Naše společnost USU Software, s.r.o. slaví 20. výročení svého založení, kdy přesně 8. ledna 1997 vstoupila na trh jako CRISTAL Software, s.r.o se sídlem v Prostějově. Od té doby jsme se samozřejmě rozrostli a založili novou pobočku, dnešní sídlo společnosti, v Brně.

 

Naše mateřská společnost USU Software AG slaví v lednu již 40. narozeniny!!!

Finanční dary neziskovým organizacím

 

Jako je každoročním zvykem, tak i letos, se naše společnost rozhodla přispět těm, kteří to nejvíce potřebují. V prosinci jsme proto věnovali finanční dary organizacím:

Chance 4 Children - program Dr. Klaun
Nadační fond dětské onkologie Krtek
Vodící pes, z.s.
Nadační fond Pes v nouzi