Nabídka pracovních příležitostí

Místo pracoviště Prostějov:

Programátor webových aplikací

 

Informace pro uchazeče

Jak se přihlásit do výběrového řízení v naší společnosti?

Do přijímacího řízení na aktuálně obsazované pozice, které najdete na našich webových stránkách, se můžete přihlásit zasláním životopisu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., příp. poštou. Doporučujeme zvolit strukturovaný životopis s uvedením osobních údajů, dosaženého vzdělání, pracovních zkušeností, znalosti cizích jazyků, příp. vašich zájmů. Přehlednost a srozumitelnost je samozřejmostí.

 Osobní výběrový pohovor

Na základě životopisů zveme vhodné uchazeče k 1. kolu výběrového řízení – osobnímu pohovoru, který probíhá na pobočce, kde se pozice obsazuje a vede ho vedoucí pobočky obvykle spolu s vedoucím příslušného týmu, pod který daná pozice patří. Pokud uchazeč na tomto pohovoru uspěje, postupuje do 2. kola, kdy má pohovor s jednatelem společnosti o dohodnutí konkrétních podmínek pracovní smlouvy. U pozice dokumentátora předchází 1. kolu pohovoru vyplnění testu z AJ. Všichni uchazeči, kteří se zúčastní výběrového řízení, jsou vyrozuměni o výsledku výběrového řízení e-mailem, telefonicky nebo poštou.

 

Pokud máte zájem podívat se, jak to u nás funguje, nabízíme možnost navštívit nás každý pátek po předchozí telefonické domluvě.